[FANCAFE] 17.07.18 “For MYgirls” – INSOO

CREDITS:
SOURCE/ŹRÓDŁO: MYNAME’s fancafe
TRANSLATION/TŁUMACZENIE: MACHIKO & MYNAME POLAND

is_02

Wiadomość od H2media:

“Dzień dobry, tu H2 Media.

Insoo przygotowuje się do wstąpienia do wojska jesienią 2017 roku.

Poinformujemy MYgirls o oficjalnej dacie, jak tylko zostanie ona ustalona.”

Wiadomość od Insoo:

“Dobry wieczór, tu Insoo z MYNAME.
Piszę teraz te słowa, ponieważ uważam, że nadszedł na to odpowiedni moment, dlatego też postanowiłem zostawić Wam wszystkim [tą] wiadomość.
Poinformowanie koreańskich MYgirls jest ważne, dlatego uznałem, że fancafe to najlepsze miejsce na pierwsze podanie tej wiadomości.
7 lat temu, dzięki przesłuchaniu w programie, spotkałem Hwanhee. Idąc dalej poznałem innych z zespołu – Gunwoo, Seyonga, JunQ i Chaejina – którzy są mi drodzy i których kocham z całego serca. Razem bardzo ciężko trenowaliśmy i razem roniliśmy łzy, aż w końcu mogliśmy zadebiutować jako MYNAME i zdaje się jakby te lata minęły w mgnieniu oka.
Kiedy zadebiutowałem, miałem ustalone marzenia, cele i obietnice dane samemu sobie, jednak było wiele przypadków, w których te marzenia i nadzieje zdawały być tak bardzo odległe i niemożliwe do osiągnięcia. Wiele razy żałowałem i wiele razy się zniechęcałem.
Jednak dzięki doświadczeniom jakie przeżyłem, byłem w stanie wiele przemyśleć i uświadomiłem sobie, że wiodę udane, szczęśliwe i radosne życie. Ostatnimi czasy odczuwam to w każdej sekundzie mojego życia.
Myślę, że czuję się tak dzięki MYgirls. A także dzięki temu, że MYgirls zawsze były przy mnie.
Mam wrażenie, jakbym śmignął przez moje ostatnie dziesięć lat życia, osiągając nagle wiek, w którym mężczyźni w Korei muszą wstąpić do wojska. Chociaż mam wrażenie, że to późno, to jednak zdaje się, że mój czas [na to] nadszedł.
W zasadzie trochę mi głupio pisać tak długą wiadomość o wstąpieniu do wojska, bo uważam, że wojsko jest moim obowiązkiem, który należy wypełnić.
Jako najstarszy w zespole, chciałem przekazać moje najszczersze przeprosiny dla wszystkich MYgirls, które tak długo czekały. Chciałbym, żeby było to raczej ogłoszenie o koreańskim comebacku, przepraszam, że zamiast tego piszę o wstąpieniu do wojska. Mimo to, mam przed tym faktem jeszcze trochę do ogłaszania, więc proszę, czekajcie z niecierpliwością.
Dwa lata od chwili, w której lato minie, a pojawi się [jesienny] wiatr – mam nadzieję, że dorosnę bardziej jako mężczyzna. Z tą nadzieją w myślach, idę pełen dobrych intencji.
Z miłością, którą zawsze otrzymuję od MYgirls, będę się starał żyć szczerze i z wdzięcznością. Nie będzie też żadnej chwili, w której zapomniałbym o MYgirls.

Od Insoo, który zawsze będzie z MYgirls.”


Message from H2media:

“Hello, it’s H2 Media.
Insoo is getting ready to enlist in the fall of 2017.
Once the official enlistment date is set, we will inform MYgirls right away.”

Message from Insoo:

“Good Evening, I’m Insoo from MYNAME.
The reason I’m writing this right now is because I think it’s the right time for me to talk about this, so I’ve decided to leave a message for everyone.
I thought that the fan café was the best place to post this message first since it’s important to let the Korean mygirls know!
7 years ago, I meet Hwanhee-hyung through an audition show. From there I met the other members, Gunwoo, Seyong, JunQ and Chaejin, who are so precious and whom I love with all my heart. We trained so hard and shed so many tears together and we were finally able to debut as MYNAME, and it seems as though the years went by so quickly.
When I first debuted, I had set dreams, goals and promises for myself, but there were many instances where those dreams and hopes seemed so distant and far from reach. I had many regrets and there were times I was discouraged.
However, through the experiences I’ve had, I’ve been able to reflect a lot and I realized that I am living such a fulfilling, fortunate and happy life. Recently, I’ve been feeling like that a lot with every second of my life.
I think I feel that way because of MYgirls. And it’s because MYgirls have always been by my side.
I feel like I whizzed through my 20’s and I’ve reached an age where Korean men have to enlist in the military. Although I think it is late, it seems as though my time has come.
I’m actually embarrassed to write such a long message about the enlistment since I think it’s one’s duty to go.
As the oldest of the group, I wanted to extend my deepest apologies to all the MYgirls who were waiting so long. I wish I had an announcement of a Korean comeback, and I’m so sorry that I am writing about my enlistment. But, I still have a lot more announcements to come before I enlist, so please look forward to that.
Two years from the day that summer passes and the winds begin to blow – – I hope that I’ve grown more as a man. With that hope in mind, I leave in good faith.
With the love I’m always receiving from MYgirls, I try to live humbly and with gratitude. Also, there won’t be any moments where I won’t forget about MYgirls.

From Insoo who will always be with MYgirls.”

Please take out with full credit.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s