[NEWS] 17.11.14 Insoo’s letter from the army

CREDITS: @H2_media
Translation/Tłumaczenie: MYNAME Brunei, MYNAME Poland & Machiko

 

List z wojska od Insoo (14.11.17)

Wiadomość na kopercie:

„Naprawdę tęsknię jak szalony za MYGIRL, więc proszę zamieśćcie to”.

List:

Do MYGIRL których mi brak… ❤

Czołem! [Tu] Rekrut #14 Kang In Soo! Czy u was wszystko w porządku? Robi się mroźnie, prawda? Z troski o to, żeby nasze MYGIRL się nie przeziębiły, proszę, żebyście ubierały się ciepło wychodząc; jestem ciekaw wszystkiego [co u was] i się martwię… 🙂 Teraz, gdy jestem w miejscu o surowych zasadach i rozplanowanym życiu, codziennie kiedy patrzę w niebo, tęsknię za MYGIRL jeszcze bardziej, a równocześnie czuję się wdzięczny wam wszystkim… listy są tu jedyną rzeczą, która cieszy… jestem jedynym rekrutem, który otrzymał ponad 100 internetowych listów w jeden dzień… ❤ Jestem bardzo bardzo~ wdzięczny, dziękuję też wszystkim, którzy dają mi znać co się dzieje [poza wojskiem], tu niewiele wiadomo co się dzieje [poza jednostką], dlatego takie wiadomości bardzo mnie ucieszyły… haha, także to, że dzieci z MYNAME dobrze sobie radzą. Mamy sporadyczny kontakt telefoniczny; spędziliśmy ze sobą 6 lat ale brak mi ich szczególnie teraz, gdy tu jestem… Gunwoo dobrze się opiekuje resztą, Seyong jest jak zawsze wesoły, JunQ jak zwykle powolny, Jinseok nadal uroczy – tęsknie za nimi… Haha, wspierajmy ich razem i módlmy za powodzenie MYNAME w The Unit… ❤

Przed moją ceremonią ukończenia [szkolenia wstępnego] wszystkie MYGIRL które są uczniami, będą zdawać egzamin SAT, prawda? Choć pewnie czujecie się jakby wszystko rozpadało się na kawałki, modlę się, żeby wasze wyniki były 100 razy lepsze niż to ile się przygotowywaliście [do egzaminu]… ❤ Niedługo będą też urodziny Seyonga, razem złóżmy mu życzenia!!! (Smarkaczu, Seyong, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kocham cię)!!

Co do jedzenia 3 razy na dzień, czego wszyscy byliście ciekawi zastanawiając się czy dobrze jem…haha, to prawda, chodzimy do [wojskowej] kafeterii 3 razy dziennie… tylko… haha z uwagi na to, że mamy niezależne przydziały [jedzenia] nie jem białego ryżu…. hahahaha dlatego chodzi plotka na mój temat o byciu twardym spośród znajomych rekrutów… hahaha dowódca plutonu prowadzi codziennie ponad 70 osób… dlatego straciłem trochę na wadze, ale…mając trochę czasu ćwiczę więcej niż 2 razy, więc moje mięśnie się wyrabiają!!!

Prawdę mówiąc nie jest to łatwe jak dla rekruta, ale aktywnie ćwiczę!! Minęło dziesięć dni… chociaż to jeszcze nie tak długo, to w przyszłości, przez cały pozostały czas będę się starał pracować jeszcze ciężej. Moja ceremonia ukończenia szkolenia odbędzie się 23 [listopada]. Choć w tym dniu zobaczę niektóre MYGIRL, to mam nadzieję, że niedługo spotkam też wszystkie MYGIRL których nie mogę [teraz] zobaczyć i życzę Insoośmiechów 🙂 w oczekiwaniu na mnie.

Zawsze wdzięczny, kocham was!!

Angielski dopisek:

Dziękuję za wasze wsparcie i miłość.
Koncentrenuję (*koncentruję) się na moim treningu.
Mam nadzieję wszystkich was zobaczyć. Dbajcie o siebie, tęsknie za wami wszystkimi.

Japoński dopisek:

Wiecie co…Naprawdę chce was zobaczyć!! Co mam zrobić–!!
Czas mija tu tak wooooollllno – jak gdyby wszystkie zegarki się zatrzymały.
Niedługo skończę moje [podstawowe] szkolenie. Przyjdźcie, jeśli będziecie mogli zobaczyć się ze mną 23go! Kocham was!!!!

RAZ, DWA, TRZY, INSMILE! (Insoośmiech)


Insoo’s letter from the army (17.11.14)

ENG TRANS

KOR VER

Please take out with full credit.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s